Vašek Kroulík v osmém kole zahodil šanci na jasnou zlatou medaili a titul mistra  ČR, když se dopustil nepochopitelné hrubé chyby a prohrál jasně vyhranou partii. Ale chybami se všichni učíme a věřím, že se to někdy povede Vaškovi nebo Tomášovi, který jako favorit zahodil své šance předtím. V posledním kole se pak utkal Tomáš Mík - Vašek Kroulík 1-0 a tak má Panda "jen" stříbrnou (Tomáš Mík) a a bronzovou (Václav Kroulík)  medaili z kategorie H 12 na MČR, v níž byl Tomáš Mík prvním nasazeným, Václav Kroulík třetím nasazeným hráčem.

FOTO: zleva Tomáš Mík 2., Ant. Sochor 1., Václav Kroulík 3.

  V závěrečných kolech nejvýš vystoupl Štěpán Kroulík (7. místo H10), Elen Hetfleischová (10. místo D16). Daniel Krautschneider, Michal Dušánek a Mirek Zika skončili jen na úrovni svého nasazení.

  Na tomto místě děkuji všem našim borcům za dobrou reprezentaci klubu a kraje, protože už jen to, že se probojovali do závěrečných bojů se jen tak někomu nepovede.

  Všem se omlouvám za prodlení se zpravodajstvím, ale na naše stránky mohou psát i přímí účastníci detaily a mě Vaškova páteční hrubka natolik rozhodila, že jsem odjel v sobotu na chalupu, vrátil se až teď a nechtěl jsem nic vidět. Přeji pěkný zbytek víkendu.