Celkem pět cenných kovů si dovezly z Hradce Králové děti z Pandy. Přijel sem kompletní kroužek s 13 dětmi a jak je vidět, nápad ho rozdělit na mladší a starší začíná nést ovoce. Uspěli mladší vedení Jirkou Danielem i starší vedení Martinem Buločkinem. Svou nejcennější šachovou medaili dosud vyhrál a pohár pro vítěze kategorie do 8 let převzal Daniel Jan KRAUTSCHNEIDER. Tatínek, známý český mořeplavec měl se svou drahou polovičkou určitě velkou radost. Vyhrál 6 partií ze 7 a tu jedinou ztratil s další novou nadějí Pandy Vaškem KROULÍKEM, který zde vybojoval krásnou bronzovou medaili. Vyhrál 5 partií ze 7. Na fotografii vlevo vítězný Dan, vpravo Vašek.

Další zlatou medaili získal v nejtěžší kategorii do 16 let Vláďa MARTYNIUK, obhájil tak prvenství z Velké ceny ve Studenci. Vyšlápl si i na prvního nasazeného M.Stejskala. To samé, tedy vyhrát a obhájit se povedlo Elen HETFLEISCHOVÉ v kategorii 10-letých. Zaujala hlavně v poslední partii vítězstvím nad M.Reschelem. Štěstí u zlaté obhajoby chybělo Pavlu KAČÍRKOVI v kategorii do 14 let. Měl 6 bodů stejně jako vítěz V.Pražák, s kterým navíc remizoval. Rozhodovalo až pomocné hodnocení. Krom stříbrné medaile a poháru ho určitě potěšila cena, kterou si vybral a to krásné skleničky. Velkou smůlu měl a svou medailovou sbírku nerozšířil Pavel KUMPOŠT v kategorii 12-letých. Prohrál jen 2 partie ze 7 a měl stejně bodů jako třetí M.Levitner. Škoda …  Ve stejné kategorii získal hezké 4 body Patrik DOSTÁLEK, který navíc získal skalp vítězstvím nad J.Schmutzerem ! Stejný počet bodů, tedy čtyři měli v kategorii 16-letých Vašek TILL, v kategorii do 10 let Michal DUŠÁNEK a mezi nejmenšími František BAŽANT. Turnaje se zůčastnili i další Panďáci, Luděk POLÁČEK získal 3½ bodu, Marek NOSÁL a Jan KOBLIC vybojovali po 3 bodech.