Rychnovský šachový festival je v plném proudu. Jako první byla ukončena soutěž osmdesátníků. Přestože v ní došlo k řadě remíz, byly to partie velmi bojovné a vítězové skončili se shodným počtem 4 borů v pořadí Vladimír Holeček, BŠS FM (dlouholetý účastník RŠFS vyhrál v Rychnově turnaj poprvé!), Miloslav Jaček (ten už vítězství zažil), Josef Prachař a čtvrtý Karel Martinec z Kralup.

Bleskový turnaj se stal kořistí Vlastimila Sejkory před Ernestem Gibiecem z Těšína a Ferou Vránou ze Starého Města. Podrobné výsledky jsou zde k dispozici.

Turnaj v ping-pongu přilákal rekordních 19 účastníků, mezi nimi 5 žen. Zvítězil aktivní stolní tenista Martin Šmajzr před domácím pořadatelem Rostislavem Pallou a Karlem Kubalou. Ze seniorek byla nejlepší Jarmila Voráčková, před Milenou Volfovou a Táňou Zlámanou.

V pátek se uskutečnil výlet do Babiččina údolí a Náchoda. Krásné počasí, příjemné trasy a dobré pivo... 36 účastníků.