Podpořit šachový oddíl a Velikonoční turnaj v Kostelci nad Orlicí pod vedením pana Pavla Hadače přijeli dne 18.4. i dva Panďáci. Dětí se přihlásilo sice jen osm, přesto si každý sehrál 7 partií. Vítězem turnaje se stal favorit Pavel Kumpošt z rychnovské Pandy, který porazil všechny soupeře a získal tak zlatou medaili. Na turnaj se moc těšil, přesně před 5 lety to byl právě Kostelec, kde si poprvé zahrál šachy závodně. Celkově druhý a první v kategorii mladších skončil domácí Vojtěch Janeček, který získal 6 bodů ze 7 partií. Medaili získal také druhý Panďák, který již ale kroužek nenavštěvuje Stanislav Čermák. Chtěl si zahrát a vyhrál 5 partií ze 7. Krásná partie se mu povedla s domácím Adamem Staněm, který skončil hned za ním. Gratulace.

Hezký turnaj začal v 8:30 a již před 12 hodinou se pořadatel pan Hadač se všemi rozloučil pamětním listem, dárkem a popřál všem dobré chuti k obědu :) Další pořadí v turnaji : Staňo, Botka, Stojanová, Yasar a Gasanov.