Panda Rychnov nebude chybět v příštím ročníku v lize dorostu. Vyhrála suverénním způsobem letošní krajský přebor Královéhradeckého kraje a navíc rezervní tým Pandy, který do soutěže vloni teprve postoupil, obsadil 3. místo a získal bronzové medaile. Náš dorostenecký A tým vyhrál KP ve složení: Vladimír Martyniuk, Josef Cibulka (host z Hronova), Pavel Kačírek, Václav Till, Pavel Kumpošt, Elen Hetfleischová, Matyáš Plucnar.

  B tým Pandy tvořili Marek Nosál, Michal Dušánek, Jan Koblic, Daniel Krautschneider, Václav Kroulík, Luděk Poláček a Patrik Dostálek.

  Trenéry těchto týmů jsou Martin Buločkin, Petr Kačírek, Jiří Daniel a rezervy připravuje Jan Horák.

  Postup je dílem celého mládežnického klubu bohatě podporovaného také rodiči, zejména manžely Kumpoštovými včetně dědy a babičky, Dušánkovými, Krautschneiderovými, Koulíkovými, tatínky panem Martyniukem, Cibulkou, Kačírkem, maminkami paní Tillovou, Poláčkovou, Hetfleischovou a Koblicovou. Pomáhají i další tatínkové a maminky, zvláštní pozornost si zaslouží podpora ze strany kroužku nově náborovaných dětí, tedy kroužku Jana Horáka. Velkou podporu máme od Města Rychnova, Královéhradeckého kraje, MŠMT a ŠSČR.

  KP: 1. Rychnov A 18, 2. Lipky B 13, 3. Rychnov B 10, 4. Lípa B 6, 5. Jaroměř 6, 6. Ortex C 4, 7. Třebechovice A 2.

  Závěrečná dvě kola v Rychnově byla velmi dramatická, mnoho zápasů končilo až po vyčerpání celých časových limitů 40 minut + 30 sekund na tah, tedy po více než 2 hodinách hry, špička soutěže hraje na úrovni II. VT a celá soutěž je minimálně na průměru III. VT. Rychnovský A tým prošel suverénně pátým kolem, ale v šestém svázala ruce některým hráčům nervozita. Velmi napínavý a dlouhý byl zápas o 3. místo Rychnov B - Jaroměř 3,5:2,5.

  Panda startovala v lize dorostu naposledy v sezoně 2015-16 v sestavě Buločkin 5,5/7, Trojtl z Hornova 2/9, Horák 4,5/7, Daněk 1/5, Ročková 0/4, Nosál 3/10, Wagnerová 0/3, Kumpošt 0/2, Bílek 0,5/6, Dostálek 0/2, umístila se na 9. místě z 10 účastníků, přičemž třeba Daněk, Ročková nebo Wagnerová už jen pomáhali týmu a nechodili do kroužku.

  Šanci na návrat do ligy jsme propásli vloni kvůli zazvonění mobilu. Věřme, že náš tým ještě víc zapne a pokusí se o návrat do extraligy.

  Fotogalerie : https://pavelpanda.rajce.idnes.cz/

 

                         Finále KPŽD 2018/19 : Panda proti Lipkám HK

1.místo : Panda "A" zleva : trenér Buločkin, Martyniuk, Cibulka, Kačírek, Till, Kumpošt, Hetfleischová, trenér Daniel

 

2.místo : Lipky HK "B"

3.místo : Panda "B" zleva : trenér Daniel, Nosál, Dušánek, Krautschneider, Kroulík, Koblic, Dostálek (chybí Poláček)

                           Obě Pandy "A" a "B" pohromadě :)