se uskutečnila v neděli 23. 9. 2018 v Národním domě v Rychnově nad Kněžnou, pro mě pracovní den od 9 do 17 hodin, pro funkcionáře odjinud ještě delší. Sešlo se 34 delegátů a řada hostů včetně zástupce ŠSČR Ladislava Záruby.

  Právě ŠSČR dostal z Rychnova z našeho oddílu návrh na výrazné zlepšení funkce webových stránek ŠSČR tak, aby bylo možné snadněji využívat on-line databáze k tvorbě soupisek družstev a jiným různým přehledům, aby na sebe navazovala on-line databáze, tiskopisy soupisek, přestupních lístků, hostování, přehledů hráčů do tiskopisů žádostí o granty  aj.

  Všechny zprávy byly schváleny a kromě toho zaznělo několik návrhů, které hlasováním neprošly, a to: návrh na povinné přepisování partií z KS do databáze, návrh na zrušení poplatků za nekativní mládež – navrženo Slavií HK, můj návrh na zkrácení tempa v RP na 2x60 min + 30 sec., neprošel ani můj návrh na zrušení zápočtu KS na ELO FIDE, v KP naopak oddíly Náchod, Jaroměř a Slavia HK požadovaly prodloužení tempa na 120 min + 30 sec, návrh neprošel.

  Po deseti letech mých planých návrhů naopak účastníci dost jednoznačně podpořili můj návrh na několikanásobné zvýšení odstupného  mladších hráčů při přestupech a delegáti byli zaúkolováni podporou tohoto návrhu na konferenci  ŠSČR.

  Losovací čísla - čtěte dál

 


KP:

 1. Třebechovice
 2. Dvůr Králové n. L.
 3. Panda B
 4. Slavia HK C
 5. Lípa B
 6. Vrchlabí
 7. Lomnice n. Pop.
 8. Jičín B
 9. Náchod
 10. Hořice
 11. Hronov
 12. Jaroměř

KSV

 1. Jaroměř B
 2. Spartak RK
 3. Náchod B
 4. Kostelec n. Orl.
 5. Panda C
 6. Třebechovice B
 7. Studnice
 8. Č. Kostelec
 9. Sokol HK
 10. Broumov
 11. Lipky HK
 12. Slavia HK D

 

RP

 1. Spartak RK B
 2. Kostelec n. O. B
 3. Panda D
 4. Doudleby
 5. Náchod C
 6. Jaroměř C
 7. Č. Skalice
 8. Nové Město n. Met.
 9. Studnice B
 10. Č. Kostelec B
 11. Náchod D

 

Během týdne sestavíme kompletní termínový kalendář Pandy a bude vyvěšen na adrese Termínový kalendář.