Rychnovská Panda má 4 vítěze celkové Velké ceny Královéhradeckého kraje za sezonu 2017/18 !!! K tomu jednoho stříbrného. Velká gratulace dotyčným a všem, kteří se jim věnují.

Kategorie do 16 let : 1. Vladislav MARTYNIUK (Panda RK) – hvězda Rychnováků (na fotografii). Nejstarší kategorii jasně vládl, 3x si přivezl nejcennější zlatou medaili, přidal i stříbro a bronz.

Kategorie do 14 let : 1. Pavel KAČÍREK (Panda RK) – dělá čest velkému šachovému jménu. Celou sezonu si držel stabilní formu a přivezl si z Velkých cen celkem 4 medaile (1-1-2)

Kategorie do 10 let : 1. Elen HETFLEISCHOVÁ (Panda RK) – talentované děvče, které poráží i kluky a o to více jsou její medaile cennější ! Vždyť celkově skončila 2x první (!) a 2x druhá.

Kategorie do 8 let : 1. Daniel Jan KRAUTSCHNEIDER (Panda RK) – absolutní lídr nejmladší kategorie, získal celkem 3 zlaté medaile ! Jednou druhý. Dělá určitě velkou radost svému tatínkovi, známému českému mořeplavci.

V nejmladší kategorii do 8 let byl celou sezonu hodně vidět i Václav Kroulík, který skončil na 2. místě v celkové Velké ceně. Postupně se zlepšoval, porpvé skončil čtvrtý, posléze bronzový, pak bral stříbro a naposledy bez zaváhání vyhrál ! Vidět ale byli i další Panďáci.

Marek Nosál (1x stříbrný), Vašek Till (1x bronzový), Pavel Kumpošt, Michal Dušánek, Luděk Poláček, Patrik Dostálek, František Bažant, Štěpán Kroulík, Jan Koblic, Libor Hlavatý, Samuel Hancko, Martin Cichy a Matyáš Plucnar.

Pavel Kačírek vyhrál kategorii do 14 let                      Elen Hetfleischová ovládla kategorii do 10 let

Kroulíci, bratři Vašek (stříbrný v kat. 8 let) a Štěpán (nejmladší účastník VC !)