Panda Rychnov n. K. C   TJ Slavia Hradec Králové C
Kačírek Pavel V Z 1980 0 - 1 1993 Jaeger Luděk V Z
Novotný Josef V Z 1963 1 - 0 1885 Bém David H Z
Dušánek Michal Z 1650 ½ - ½ 1786 Přibík Petr V
Daniel Jiří V Z 1930 ½ - ½ 1861 Picek Ivan Z
Hartman Ivo Z 1609 0 - 1 1724 Steiner Pavel Z
Kobr Matěj Z 1560 ½ - ½ 1686 Rozkovec Ludvík Z
Krautschneider Daniel Jan 1636 1 - 0 1685 Valík Ondřej Z
Hetfleischová Elen 1584 1 - 0 1561 Kocek Martin
  -  

  Celek z posledního místa krajské soutěže by mohl směle bojovat o střed tabulky KP. Kdyby se ovšem scházel v takové sestavě, s jakou přijel do Rychnova. Byla to sestava mimořádně a překvapivě silná, protože i Slavie Hradec A nastoupila v silném složení v lize proti Lipkám. Tam to ale Slavii A také nevyšlo a tak byl oddíl po zásluze potrestán za dlouhodobou nečinnost s mládeží.

  Já jsem měl se zápasem rovněž problém, protože realizace přeshraničního projektu s Poláky mě hnala spíš do Vysokého Mýta dokumentovat zápas, protože k dokumentaci se nikdo jiný z oddílu nepřihlásil.

  Předně musím pochválit Pavla Kačírka, který odmítl remízu a bojoval.. Avšak zkušený soupeř ho přehrál. Roli favorita prokázal Pavel Steiner a přesvědčivě přehrál Ivo Hartmana. Naši dorostenci ještě nedozráli svým ratingem, ale dozrávají svými výkony. Krásné útoky Dana a Elen byly ozdobou zápasu. Soupeř Dana sice zdrhl králem na druhou stranu šachovnice všelijakými zkratkami, ale Dan nakonec "zavěsil" spolehlivě. Elen rozehrála svůj koncert celoplošně a získala důležitý bod. Důležitými byly i remízy Michala, Matěje a moje, byť jsme v partiích všichni chtěli víc (ale já jsem hrál i pod tlakem 1. odehrát druhý zápas za C tým, 2. být včas ve Vysokém Mýtě). Za nerozhodného stavu vychutnával svoji zvětšující se převahu spolehlivě Pepa Katenáčo Novotný a náwš tým nakonec dosáhl opět na výhru. Podepsán pod ní je pracovitý kouč Franta Dušánek, který je nucen pracovat jen s tím, co zbyde z áčka.