V šachových kroužcích Regionu Panda ve Slatině nad Zdobnicí a v Rychnově nad Kněžnou pracuje nyní přes třicet dětí. Většina z nich začala navštěvovat šachové kroužky teprve letos. Víme ještě o asi osmi dětech navštěvujících kroužek v DDM Dobruška pod vedením našeho člena Daniela Pacourka, který tam vystřídal Vlaďu Martyniuka.

Do OP škol se přihlásil nyní také Kostelec nad Orlicí, ale tamní kroužek v DDM údajně vedený Václavem Tillem o sobě vůbec nedává vědět. Zájem o šachy vyvolal vloni v Podbřezí Adam Ježek, který údajně přešel do školy v Solnici, ale kroužek v Podbřezí intenzívně hledá trenéra. Najde se? Začne pracovat kroužek v Solnici? Vytvoříme kroužek v Opočně nebo při Gymnáziu v Dobrušce, kde je o šachy obrovský zájem?

  Děti, které chodí nyní do kroužků začátečníků v Rychnově a Slatině vytvořily rychnovský C tým a rozdaly si to proti DDM Třebechovice A v přátelském zápase. Třebechovice měly jasně navrch:

Panda Rychnov C - Třebechovice 1:5

Šípek - Reschel M. 0-1

Kubíček - Reschelová A. 0-1

Rozum M. - Reschel J. 0-1

Kulštejn - Majoroš 0-1

Čančara - Ficenec 1-0

Čihák - Reschelová M. 0-1

Naše děti hrály poprvé 40 minut + 30 sekund na tah se zápisem partie. Děkujeme týmu Třebechovic, že si s námi zahrál! V budoucnu se budeme snažit nátěr vrátit. Jdeme nahoru rychle.