Úspěchů má Panda tolik, že by jimi mohla dláždit celý Rychnov. V oddíle ale postrádáme víc popularizátorů dobytých met. V sobotním turnaji v Podkrkonoší dobylo 9 hráčů Regionu Panda hned 7 ze 30 rozdávaných medailí. Rychnováky ale zajímají hlavně ty zlaté. Přivezli 2 z 10. Spoustu porážek utržili čeští hráči od velmi dobře připravovaných Poláků z Jelení Hory.         

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HD8: Pěkně po kategoriích. V té nejmladší H8 máme nového talenta Jiřího Kulštejna. Pořadatel nechal hrát nejmladší 4 hráče dvoukolově, zahráli si jen se třemi soupeři a Jirka na jediného nestačil. Snad příště. Odvezl si stříbrnou medaili. Velká cena KHŠS - Studenec - 2016 a ml.

 

 

  

 

HD10 – 17 účastníků, vyhrál syn šachisty z Nové Paky, hned za ním náš talen Šimon Žabokrcký a další syn šachisty Martina Čiháka z Rychnova. Lukáš Čihák po třech návštěvách Pandy doma s tátou potrénoval a vybojoval svůj první životní bronz. Velkým úspěchem pro zvolna se lepšící Karolínu Dvořákovou je její bronz v této kategori mezi dívkami A ještě víc než bronz je 50% zisku. 1. Velká cena KHŠS - Studenec - 2014 a ml.

H12 – 21 úč: Mezi hlavní favority patřili i naši kluci, Mirek a Vojta. Kromě ostré vzájemné partie vyhrávali, co se dalo a ke zlatu jim chyběl jen krůček. Nakonec si vybojoval bronz Mirek Zika.  Velká cena KHŠS - Studenec - 2012 a ml.

H14 – 26 účastníků. Kategorii jsem řídil jako rozhodčí. Jenda Snopek v ní byl jediným Rychnovákem. Dominovaly dívky z Jelení Hory, ale Jenda byl nejlepší z českých a polských kluků. První zlato! 1. Velká cena KHŠS - Studenec - 2010 a ml.

H16: 21 účastníků – zahrát si přijel i vysoký favorit Vašek Kroulík, který by skoro jistě vyhrál kteroukoli kategorii a taky tady, byť o dva roky mladší než ostatní, všechno vyhrál. Zlatá.             1. Velká cena KHŠS - Studenec - 2008 a ml.

 

 

 

 

 

 

 

 

  V Rychnově a ve Slatině máme v současné době přes třicet dětí. Vyhrávaly by i další děti, jen je potřeba, aby jim rodiče obětovali sobotu. Příští Velká cena je už na obzoru, vit záložka Kalendář Pandy.

  Bez ohledu na další kvalifikace si již první 2 v každé kategorii zajistili postupy do krajského přeboru. Od nás to jsou: H8: Kulštejn, H10: Žabokrcký, H12: Zika, H14: Snopek,  H16: Kroulík.