Hned na počátku září se rozbíhají znovu šachové kroužky. Jako první odstartoval kroužek Pandy ve Slatině, již v pátek 2. září od 13:30 do 15 hodin. Je možné, že se dohodneme na začátku již v ve 13:15, rozhodně se budu snažit vyhovět většině.

  V Rychnově řešíme malý problém. Do kroužků je přihlášeno téměř 30 dětí.

  Skupina hráčů, kteří hrají ligu dorostu je výkonnostně již velmi napřed a je potřeba z ní vytvořit samostatný kroužek 8 dětí, které budou probírat složitější typové pozice ve střední hře  ( např. poziční oběť kvality) a jednotlivá zahájení.

  Druhou skupinu vytvoří pokročilí žáci s tím, že proberou během této a příští sezony základní typové pozice ve střední hře (brožurku Ing. Gonsiora).

  Třetí skupinu budou tvořit začátečníci, kteří chodí teprve 2. nebo 3. rok anebo výkonnostně nestačí těm, kteří často jezdí na turnaje.

  Problémem je časové odladění těchto kroužků, do jejichž vedení bychom rádi zapojili i vysokoškoláka Honzu Horáka, který bude mít jasný rozvrh v Olomouci až 7. září.

  tento TÝDEN SE TEDEY SEJDEME V OBVYKLÝCH ČASECH A OBVYKLÝCH SKUPINÁCH JAKO vloni A ZA TÝDEN NASTATUJEME NOVÉ TRÉNINKY.

Ve středu 7. září zatím začátečníci - Ilja Mareš -  13-14:30, pokročilí - Jiří Daniel - 15-17.

TURNAJE V ZÁŘÍ

10. - 11. 9. M ČR v rapid šachu mládeže Harrachov - 7 dětí z Pandy, kteří tam letos postoupili

Pondělí 12. září v 17 hodin v klubovně tvoříme soupisky všech týmů

18. září - neděle Rychnov 9-12 - turnaj začátečníků - pozveme i žáky odjinud

24. - 25. září - liga dorostu v Rychnově

1.-2. 10. KTCM v Rychnově

Termínová listina mládeže na celou sezonu je na » Termínová listina mládeže 2022-23, stav k 30. 8. 2022 Královéhradecký krajský šachový svaz (chess.cz)