Vloni jsme přišli po zazvonění jednoho telefonu o důležitou partii, po níž se nám zhroutil zápas s Ortexem B a připravili jsme se o návrat do 1. ligy dorostu. Letos je tým ve stejném složení, v Třebechovicích si hravě poradil s Ortexem C a Jaroměří A shodně 6:0 ve složení Martyniuk, Cibulka, Kačírek, Till, Kumpošt a Hetfleischová. Po vydařené páteční oslavě mi tedy daly děti další dárek.

  Dobře si vedl i B tým. Porazil Lípu B 3,5:2,5, když body vybojoval Nosál, Koblic, Dostálek a remízu Kroulík V. Ve druhém zápase podlehlo naše béčko Lipkám B 2,5:3,5. Body dali hoši na 5. a 6. desce Poláček a Dostálek, remízu přidal Dušánek, ale 3 partie jsme úplně zbytečně prohráli.

  KPŽD po neúplném 5. kole vedou Lipky B se 13 body z 5 zápasů, před Pandou A 12 bodů ze 4 zápasů, Jaroměř má 5 bodů ze 4 zápasů, Panda B 4 body ze 4 zápasů, skóre 11, Ortex C 4 body z 5 zápasů, skóre 10,  Lípa B 3 body ze 4 zápasů, Třebechovice 1 bod ze 4 zápasů.   

  Rozhodující zápasy o postup se hrají v sobotu 26. ledna. V 6. kole hraje Ortex C - Panda B, Lípa B - Panda A a poslední kolo Panda A - Lipky B a Panda B - Jaroměř.

Panda "B" zprava : M.Nosál, M.Dušánek, J.Koblic, V.Kroulík, L.Poláček, P.Dostálek + D.Krautschneider

 

Panda "A" zprava : V.Martyniuk, J.Cibulka, P.Kačírek, V.Till, P.Kumpošt, E.Hetfleischová

                   a v pozadí trenéři : J.Daniel s M.Buločkinem