Do M ČR seniorů je přihlášeno zatím 140 účastníků a přihlášky stále přicházejí. První ze zájemců byl dnes zapsán na listinu náhradníků na ubytování a pořadatel začíná mapovat volné ubytovací kapacity v okolí. Přitom jsme měli vloni k dispozici jen 55 pokojů, letos 67. Změna termínu se na účasti nijak výrazně neprojeví. Startovní listinu doplňujeme přibližně 2x-3x týdně. Rychnov nad Kněžnou za rok opět zkrásněl.

  Nasazení dvojic bude letos k dispozici ve vývěsní skříňce na křižovatce před Společenským centrem, protože kavárna Láry Fáry letos nemá předzahrádku. Pro účastníky je připraven velmi bohatý doprovodný program - autobusový zájezd  Orlickem - na zámek a do muzea Járy da Zimermana v Letohradě, na Zemskou bránu, ko kostela s prosklenou střechou na česko-polském pomezí v Neratově, na chatu na Šerlichu. Společenský večer s kytarou - folk a country - bude tentokrát v Rychnově, na 4 skupiny je rozdělena exkurze do Škody Auto Kvasiny, připraven je bleskový turnaJ I BLESKOVÝ TURNAJ DRUŽSTEV SENIORŮ. zkrátka v Rychnově se ani letos nudit nebudete.

  Uzávěrka přihlášek se startovným sníženým o 100 Kč je 10. 7., ale přihlášky přijímá pořadatel i potom až do konce prezence v sobotu.