Vytisknout

  Panda Rychnov dává mladým hráčům už celá destiletí zelenou. Zatímco v jiných oddílech bývají sestavy téměř stejné desítky let, v Rychnově se tak prudce z roku na rok mění, že soupeři nestačí střídat dioptrie.

  Podívejme se pozorně na týmy dospělých vloni . Toto je Panda B vloni. Čti dál.

 

Šach.

Jméno hráče

Typ

N ELO

F ELO

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Body

%

1.

Horák Jan

V Z

1980

2128

1

   

1

1

 

1

1

1

1

1

8

100%

2.

Kačírek Petr

Z

2289

2265

 

1

1

   

½

         

83%

3.

Novotný Josef

V Z

2024

2006

1

1

½

1

1

1

1

0

1

1

1

86%

4.

Daniel Jiří

V Z

1997

2008

½

1

1

1

1

½

 

1

1

1

½

85%

5.

Martyniuk Vladislav

Z

1811

1774

½

0

1

1

½

0

½

0

½

1

1

6

55%

6.

Hartman Ivo

Z

1669

1720

0

 

½

 

0

1

1

0

 

0

 

36%

7.

Zahradník Tomáš

Z

1683

1636

½

0

 

0

             

½

17%

8.

Daniel Robert

Z

1609

1586

 

0

1

1

0

½

0

0

   

½

3

38%

9.

Ježek Adam

 

2036

2018

                     

0

 

10.

Šubrt Petr

 

1819

1810

     

1

½

½

         

2

67%

11.

Dvořák Milan

 

1783

1801

     

1

             

1

100%

12.

Rambousek Josef

 

1707

1692

                     

0

 

13.

Kačírek Pavel

 

1493

1568

½

0

1

 

1

0

½

0

½

1

½

5

50%

14.

Nosál Marek

 

1450

1517

                     

0

 

15.

Till Václav

 

1388

1522

0

 

1

     

1

1

1

½

 

75%

16.

Kroulík Václav

 

1337

1372

                     

0

 

17.

Kumpošt Pavel

 

1332

0

               

0

1

 

1

50%

18.

Horníček Jan

 

1516

0

                     

0

 

19.

Dušánek Michal

 

1507

0

 

½

       

0

 

1

 

1

63%

20.

Hetfleischová Elen

 

1237

1544

                   

0

0

0%

         

4

7

7

5

4

5

3

6

56½

64%

Osm (!) hráčů z tohoto týmu

Alternuje letos o 3 třídy výš – v 1. Lize.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osmičlenná družstva

Panda Rychnov A 2019-20 1. liga

1.

Sabuk Piotr

C Z

0

2371

1

       

½

   

1

   

83%

2.

Kožúšek Daniel

Z

2326

2317

     

0

             

0

0%

3.

Fiedorek Michal

C Z

0

2228

0

   

½

 

½

½

 

½

   

2

40%

4.

Čechura Petr

H Z

2212

2187

0

0

½

0

0

½

½

½

     

2

25%

5.

Goluch Piotr

C

0

2391

                     

0

 

6.

Šmajzr Martin

H

2164

2173

               

0

   

0

0%

7.

Černý David

Z

2108

2186

½

 

½

1

0

 

½

 

½

   

3

50%

8.

Horák Jan

Z

2057

2000

0

 

0

0

0

½

½

0

     

1

14%

9.

Machlowski Slawomir

Z

2154

2100

 

0

½

 

0

   

0

     

½

13%

10.

Kačírek Petr

Z

2285

2259

½

 

½

 

½

 

1

0

     

50%

11.

Marečková Martina

 

2102

2111

 

0

                 

0

0%

12.

Nosek Jan

 

1949

1944

   

0

0

0

 

1

0

     

1

20%

13.

Novotný Josef

 

1927

1979

½

½

1

½

 

0

1

0

0

   

44%

14.

Daniel Jiří

 

2002

1971

 

0

           

1

   

1

50%

15.

Martyniuk Vladislav

 

1704

1770

0

   

0

0

 

½

       

½

13%

16.

Zikmund Jaroslav

 

1803

1782

                     

0

 

17.

Dvořák Milan

 

1781

1847

 

0

     

0

   

0

   

0

0%

18.

Kačírek Pavel

 

1609

1722

 

½

0

       

0

     

½

17%

19.

Till Václav

 

1870

1597

       

1

0

 

0

     

1

33%

20.

Pacourek Daniel

 

1759

1576

 

0

     

0

   

0

   

0

0%

         

1

3

2

2

½

3

0

0

21

29%

 

Panda B – KS

Kapitán Jan Horák

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Kačírek Petr

V Z

2284

2259

1

1

   

1

1

1

       

5

100%

2.

Pavlíček Miroslav

Z

1930

1910

½

 

1

 

½

 

0

1

     

3

60%

3.

Dvořák Milan

Z

1804

1847

1

½

1

½

1

1

1

½

     

81%

4.

Čermák Miroslav

Z

1846

1828

   

1

 

1

0

1

1

     

4

80%

5.

Šubrt Petr

Z

1823

1818

0

1

½

1

1

½

 

1

     

5

71%

6.

Kačírek Pavel

Z

1708

1722

1

½

0

1

½

½

½

½

     

56%

7.

Till Václav

Z

1601

1597

 

½

0

1

½

1

½

1

     

64%

8.

Pacourek Daniel

Z

1673

1576

½

½

 

0

 

½

1

0

     

42%

9.

Horák Jan

V

1987

2000

   

1

               

1

100%

10.

Rambousek Josef

 

1683

1695

0

1

0

1

½

1

1

1

     

69%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

Ulman Jakub

H

1612

1587

 

½

 

0

             

½

25%

13.

Pecháček Jiří

H

0

0

1

                   

1

100%

14.

Ulman Jaromír

H

1538

1496

     

0

             

0

0%

 

 

Region Panda přidal do soutěže dospělých další osmičlenný tým – Panda C

1.

Novotný Josef

Z

1947

1979

0

1

0

 

1

1

½

1

0

   

56%

2.

Daniel Jiří

Z

1993

1971

1

1

0

 

1

0

1

1

½

   

69%

3.

Martyniuk Vladislav

Z

1754

1770

1

   

½

 

1

0

½

½

   

58%

4.

Mareš Ilja

Z

1719

1708

½

½

1

0

0

0

½

1

½

   

4

44%

5.

Hartman Ivo

Z

1648

1598

0

0

0

0

½

½

0

½

0

   

17%

6.

Daniel Robert

Z

1558

1567

0

1

0

0

½

½

0

       

2

29%

7.

Dušánek Michal

Z

1399

1514

½

 

1

1

0

   

0

½

   

3

50%

8.

Kobr Matěj

Z

1406

1286

0

0

1

0

1

½

         

42%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Kroulík Václav

 

1396

1385

 

0

 

1

1

 

½

1

0

   

58%

11.

Kumpošt Pavel

 

1352

1295

   

1

               

1

100%

12.

Krautschneider Daniel Jan

 

1484

1204

 

½

 

1

 

1

1

1

½

   

5

83%

 

Panda B již dvě kola před koncem vybojovala 1. Místo,  z dosud odehraných 64 partií během 8 kol sehráli nedospělí do 18 let plných 38% partií a získali v nich 54% bodů. Vedoucím týmu je jeden z obětavých tatínků, Milan Dvořák.

A teď Panda C v KS – druhé nejnižší soutěži dospělých v kraji. Je uprostřed tabulky. Posledních 5 hráčů jsou mladší žáci do 12 let (!). Bojují běžně s hráči o 2-3 generace staršími, protože v jiných oddílech nástup mládí není tak dramatický. Z dosud odehraných  72 partií sehráli 25 partií, tedy 35%. Ale pozor, vyrobili v nich 15 bodů, tedy plných 60% bodů a jsou oporami týmu! Vedoucím družstva je tatínek Míši, František Dušánek.

 

Pro zajímavost ještě pětičlenné družstvo, které sice nutně potřebuje obětavého dospělého řidiče

1.

Daniel Jiří

V

2002

1991

     

1

             

1

100%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Daniel Robert

V

1609

1592

 

½

           

½

   

1

50%

7.

Dušánek Michal

V

1483

1467

0

½

1

0

1

0

 

½

1

   

4

50%

8.

Hetfleischová Elen

 

1252

1289

1

 

1

½

0

   

½

     

3

60%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Kroulík Václav

 

1194

1323

 

½

 

1

1

0

   

1

   

70%

11.

Kumpošt Pavel

 

1332

0

0

 

0

 

1

           

1

33%

12.

Koblic Jan

 

1221

0

1

 

1

   

0

 

1

     

3

75%

13.

Krautschneider Daniel Jan

 

1250

1096

½

1

 

1

1

1

 

0

½

   

5

71%

14.

Bažant František

 

1100

0

               

1

   

1

100%

15.

Kroulík Štěpán

 

1040

0

 

0

     

0

         

0

0%

16.

Dostálek Patrik

 

1052

1052

   

1

       

1

     

2

100%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dospělí řidiči, Jiří a Robert Danielovi odehráli dohromady 3 partie z celkového počtu 40 partií. Žáci, především mladší žáci, odehráli  92,5% partií, získali v nich 22,5 bodu, t. j. 60,8% bodů. V příštím roce budou tvořit již základní sestavu o třídu výš v krajské soutěži.  Vedoucí týmu je jedna z maminek – Lada Hetfleischová.

V oddíle nyní pracují tři trenéři základního výcviku (Daniel, Mareš, Horák) a 2 individuální trenéři (Kačírek, Buločkin).

 

1. liga - východ

1

ŠK Slavoj Poruba "B"

 

9

7

0

2

21

43.5

27

2

BŠŠ Frýdek-Místek "B"

 

9

6

2

1

20

42.0

29

3

Slavoj Český Těšín

 

9

6

1

2

19

40.5

26

4

ŠK Gordic

 

9

5

1

3

16

41.5

26

5

Šachy Hošťálková

 

9

5

1

3

16

36.0

20

6

TŽ Třinec

 

9

4

2

3

14

39.0

21

7

SK Slavia Orlová

 

9

4

2

3

14

37.5

22

8

ŠK Staré Město

 

9

4

0

5

12

38.5

23

9

Moravská Slavia Brno "B"

 

9

3

3

3

12

37.0

25

10

Zbrojovka Vsetín

 

9

2

0

7

6

28.5

15

11

TJ Ostrava

 

9

1

0

8

3

27.0

10

12

Panda Rychnov n. K.

 

9

1

0

8

3

21.0

9

 

 

Krajská soutěž - východ

P

Družstvo

HS

Z

+

=

-

B

Sk

V

1

PANDA RYCHNOV N. KN. B

 

8

8

0

0

24

43.0

33

2

TJ SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ C

 

8

5

1

2

16

38.5

26

3

SPARTAK RYCHNOV N. KN. A

 

8

5

0

3

15

35.0

22

4

TJ NÁCHOD B

 

8

5

0

3

15

34.0

21

5

TJ JISKRA JAROMĚŘ B

 

8

4

1

3

13

35.5

24

6

ŠK LÍPA D

 

8

3

3

2

12

32.5

18

7

PANDA RYCHNOV N. KN. C

 

9

3

2

4

11

36.0

26

8

TJ SOKOL STUDNICE A

 

8

2

1

5

7

27.0

16

9

DDM KOSTELEC N. ORL. A

 

8

1

3

4

6

28.0

14

10

DDM TŘEBECHOVICE P. OR. B

 

8

1

2

5

5

21.5

14

11

ŠK ČERVENÝ KOSTELEC A

 

9

1

1

7

4

29.0

15

 

 

Regionální přebor - A

P

Družstvo

HS

Z

+

=

-

B

Sk

V

1

PŠ TJ Náchod C

 

9

6

1

2

19

25.5

17

2

Panda Rychnov nad Kněžnou D

 

8

5

2

1

17

24.5

20

3

ŠK Nové Město nad Metují, z. s.

 

8

5

1

2

16

24.5

14

4

Slovan Broumov A

 

7

5

1

1

16

23.5

21

5

Spartak Rychnov nad Kněžnou B

 

8

3

4

1

13

23.0

15

6

ŠK Česká Skalice

 

8

2

3

3

9

19.5

13

7

ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí

 

7

2

2

3

8

16.5

10

8

ŠK Červený Kostelec B

 

9

2

2

5

8

16.5

9

9

PŠ TJ Náchod D

 

8

2

1

5

7

15.0

8

10

T. J. Sokol Studnice B

 

8

1

3

4

6

17.5

10

11

DDM Kostelec nad Orlicí B

 

8

1

0

7

3

14.0

8