Vážení příznivci šachu a Regionu Panda, právě jste se dostali na nový web Regionu Panda, který zahrnuje všechny jeho současné činnosti i historii. Budeme se snažit infomovat i nadále všechny naše členy i fanoušky o projektu INSPIR, dění v šachu a také o aktualitách minulého a příštího jubilejního 20. ročníku turnaje seniorů. Uvítáme pochopitelně i Vaši snahu pomoci kvalitnímu zpravodajství a fotodokumentaci. Níže přinášíme i závěrečnou zprávu z M ČR seniorů, najdete u nás bohatou fotodokumentaci a výsledky všech soutěží.   

Žáci Regionu Panda se připravují na Krajský přebor žákovských družstev, který odstartuje 11. listopadu. I proto se vypravili do Studnice na Náchodsku na přebor župy sokolské, výpravu vedli Petr Kačírek a Lada Hetfleischová. Zvítězil Levitner z Ortexu 6,5, 2. Pavel Kačírek 6, 4. Marek Nosál 5 (nasazená jednička), 5. Michal Dušánek 4,5, 8. Elen Hetfleischová 4, atd. Podrobné pořadí: 

http://chess-results.com/tnr306341.aspx?lan=5&art=1&wi=821

Tuto neděli hraje již první mistrovský zápas v Krajské soutěži dospělých náš B tým v České Skalici. Tuto sobotu je první Velká cena mládeže ve Studnici (okres Semily) - já nebudu přítomen. Případný zájemce o organizaci výjezdu, přihlaste se! Připravujeme rodičovské sdružení na den 20. října.