V sobotu 28. dubna uspořádal Sokol Nymburk 4.ročník turnaje v rapid šachu O pohár starosty města Nymburk - Memoriál Radima Masáka. Do velkého sálu Obecního domu se sjelo na 154 šachistů z celé republiky a na krásném 1.místě skončil hráč prvoligové Pandy Rychnov Daniel KOŽÚŠEK !!! Velká gratulace ! Ratingově až devátý hráč získal z 9 partií 8½  bodu ! Vyhrál prvních osm partií, když porazil i Pavla Jirovského z Kolína, či Jiřího Baumu z Dukly Praha, teprve v posledním kole přijal remízu s Janem Turnerem. O celý bod předstihl druhého FM Martina Hollana z OAZA Praha i třetího GM Miloše Jirovského z Polabin Pardubice.

Pořadatelé se shodli, že turnaj již v šachové veřejnosti zapustil kořeny a letošním počtem účastníků se zařadil mezi největší jednodenní rapidy v republice.