Nemá smysl tajit, že se snažím rozhýbat zahájení mistrovských šachových soutěží mládeže přesto, že Šachový svaz ČR zůstává nadále opatrný (a to je určitě dobře). V Pandě ale máme mimořádně dobré podmínky díky zdejšímu Gymnáziu a můžeme zápasy v KPŽD sehrát tak, že nic neporušíme, protože nejsme odkázáni hrát zápas šest proti šesti hráčům v jedné klubovně a můžeme takový zápas rozložit do dvou místností, při souběžném druhém zápasu i do tří místností. Bohužel Třebechovice na tuto nabídku nekývly, takže v sobotu bude hrát jen náš B tým proti Náchodu A od 9 hodin a zhruba od 10:30 C tým proti Náchodu A.

  Na příští sobotu je naplánováno dvojutkání ligy dorostu, tedy mládeže Rychnova A proti DDM Hradec - Lípa A a druhý zápas proti Hradec-Lípa B. Do Rychnova mají přijet také Železné Hory. Jak to dopadne? To se uvidí až po resumé ŠSČR vydaném dne 8. 12.

  Kroužky Pandy zahajují dnes. Účast konzultujte s trenéry. Žádný náš kroužek se neschází v počtu nad 10 osob (včetně trenéra), takže všechny mohou zahájit činnost. Můj kroužek bude ve středu od 1430, tedy v pravidelném čase.

  Roušky musíme nosit - to je jasné. I na tréninku.