O víkendu 12. – 13. 9. se panďácká výprava ve složení Vojta a Milan Dvořákovi, Nela Kapuciánová, Jeník Snopek a Štěpán a Václav Kroulíkovi vydala do Hradce Králové zabojovat, případně vybojovat nějaké ty postupy na MČech v odložených krajských přeborech mládeže do 10 a 12 let.

Ve výpravě chyběly opory Míša Dušánek a Dan Krautschneider (přímý postup na MČech 12), i tak se ale povedlo Panďákům získat krásná umístění.

 

 

 

 

V kategorii do 10ti let zaválel teprve sedmiletý Štěpán Kroulík (5,5 bodu z 6) a bral zlato v kategorii o dva roky starší. Remizoval pouze s Víťou Vlčkem z TJ Náchod. Další zástupce našeho klubu, Jeník Snopek, skončil těsně za stupni vítězů na čtvrtém místě s krásnými 4 body a vybojoval si také postup na MČech! Vojta Dvořák skončil se třemi body desátý. Mezi dívkami utržila jeden bod Panďačka Nela Kapuciánová (ročník 2014!).

 Výsledky :

https://chess-results.com/tnr534212.aspx?lan=5&art=1&rd=6

V kategorii do 12ti let jsme měli dva zástupce, Václava Kroulíka a Milana Dvořáka. Vašek patří do kategorie desetiletých, kde má již přímý postup na MČech zajištěn, a tak si odskočil do vyšší kategorie provětrat mozkové závity a vyplatilo se. Bral zlato! Jediná remíza, opět se zástupcem šachové rodiny Vlčků, Vojtou (ŠŠPM Lipky HK). Milan Dvořák se také neztratil a se třemi body se umístil na krásném 6. místě.

 Výsledky :

https://chess-results.com/tnr534213.aspx?lan=5&art=1&rd=6

 

 

 

 

 

 

 

Za panďáckou výpravu Jiří Daniel a Veronika Kroulíková