Všechny mistrovské soutěže (s výjimkou KPŽD) jsou již rozlosovány. V neděli se nakonec uskutečnila konference KHŠS v Jičíně, kde náš klub zastupoval Milan Dvořák. Z jeho nezávislého vyjádření vyplývá trochu podivná komunikace a způsob řízení KHŠS.  

Soutěže dospělých:

  Již předtím byla vylosována 2. liga, kam sestoupil náš A tým. Ve 2. lze zahajujeme venku již 18. října proti týmu Polabiny C. Ve stejném termínu pojede náš C tým odehrát utkání KS proti Lípě D.

  Dne 1. listopadu vstoupíme po přestávce do KP: Sokol Hradec - Panda B. Ve stejném termínu zahájí náš D tým utkáním v Doudlebách nad Orlicí.

Soutěže mládeže:

  Již tuto sobotu 10. října v 7:30 odjíždí náš A tým dorostu k utkáním prvního srazu do Světlé nad Sázavou. V 1. kole v sobotu dopoledne máme za soupeře Náměšť černými, odpoledne Chotěboř bílými,

  V neděli 11. října dopoledne hrajeme černými zápas proti týmu Jihlavy a odpoledne bílými se Světlou. Doufejme, že přivezeme ze Světlé první potřebné body, byť náš tým je jeden z nejmladších v celé lize dorostu a hrají v něm i supermladší žáci v základní sestavě. Tu tvoří Pavel Kačírek, Michal Dušánek, Václav Kroulík, Dan Krautschneider, Matěj Kobr a Pavel Kumpošt. Tým doprovodí trenéři Martin Buločkin, Jiří Daniel a manželé Kumpoštovi.   Náhradník Koblic, Hetfleischová.