Dobrý los Pandy v 1. lize

Napsal Jiří Daniel dne .

Panda jede 5x ven, 6x hraje doma. Začínáme s Frýdkem B, potom jedeme do Jihlavy.
Rozlosování:    
1. kolo    22.10.2017
Slezan Opava    ŠK Lokomotiva Brno
Slavia Kroměříž    TŽ Třinec
Šachy Hošťálková    Agentura 64 Grygov
Slavoj Český Těšín    ŠK Gordic Jihlava
Region Panda    BŠŠ Frýdek-Místek "B"
ŠK Staré Město    TJ Ostrava
další kola viz níže

2. kolo    12.11.2017
ŠK Lokomotiva Brno    TJ Ostrava
BŠŠ Frýdek-Místek "B"    ŠK Staré Město
ŠK Gordic Jihlava    Region Panda
Agentura 64 Grygov    Slavoj Český Těšín
TŽ Třinec    Šachy Hošťálková
Slezan Opava    Slavia Kroměříž
3. kolo    26.11.2017
Slavia Kroměříž    ŠK Lokomotiva Brno
Šachy Hošťálková    Slezan Opava
Slavoj Český Těšín    TŽ Třinec
Region Panda    Agentura 64 Grygov
ŠK Staré Město    ŠK Gordic Jihlava
TJ Ostrava    BŠŠ Frýdek-Místek "B"
4. kolo    10.12.2017
ŠK Lokomotiva Brno    BŠŠ Frýdek-Místek "B"
ŠK Gordic Jihlava    TJ Ostrava
Agentura 64 Grygov    ŠK Staré Město
TŽ Třinec    Region Panda
Slezan Opava    Slavoj Český Těšín
Slavia Kroměříž    Šachy Hošťálková
5. kolo    7.1.2018
Šachy Hošťálková    ŠK Lokomotiva Brno
Slavoj Český Těšín    Slavia Kroměříž
Region Panda    Slezan Opava
ŠK Staré Město    TŽ Třinec
TJ Ostrava    Agentura 64 Grygov
BŠŠ Frýdek-Místek "B"    ŠK Gordic Jihlava
6. kolo    21.1.2018
ŠK Lokomotiva Brno    ŠK Gordic Jihlava
Agentura 64 Grygov    BŠŠ Frýdek-Místek "B"
TŽ Třinec    TJ Ostrava
Slezan Opava    ŠK Staré Město
Slavia Kroměříž    Region Panda
Šachy Hošťálková    Slavoj Český Těšín
7. kolo    4.2.2018
Slavoj Český Těšín    ŠK Lokomotiva Brno
Region Panda    Šachy Hošťálková
ŠK Staré Město    Slavia Kroměříž
TJ Ostrava    Slezan Opava
BŠŠ Frýdek-Místek "B"    TŽ Třinec
ŠK Gordic Jihlava    Agentura 64 Grygov
8. kolo    18.2.2018
ŠK Lokomotiva Brno    Agentura 64 Grygov
TŽ Třinec    ŠK Gordic Jihlava
Slezan Opava    BŠŠ Frýdek-Místek "B"
Slavia Kroměříž    TJ Ostrava
Šachy Hošťálková    ŠK Staré Město
Slavoj Český Těšín    Region Panda
9. kolo    4.3.2018
Region Panda    ŠK Lokomotiva Brno
ŠK Staré Město    Slavoj Český Těšín
TJ Ostrava    Šachy Hošťálková
BŠŠ Frýdek-Místek "B"    Slavia Kroměříž
ŠK Gordic Jihlava    Slezan Opava
Agentura 64 Grygov    TŽ Třinec
10. kolo    25.3.2018
ŠK Lokomotiva Brno    TŽ Třinec
Slezan Opava    Agentura 64 Grygov
Slavia Kroměříž    ŠK Gordic Jihlava
Šachy Hošťálková    BŠŠ Frýdek-Místek "B"
Slavoj Český Těšín    TJ Ostrava
Region Panda    ŠK Staré Město
11. kolo    15.4.2018
ŠK Staré Město    ŠK Lokomotiva Brno
TJ Ostrava    Region Panda
BŠŠ Frýdek-Místek "B"    Slavoj Český Těšín
ŠK Gordic Jihlava    Šachy Hošťálková
Agentura 64 Grygov    Slavia Kroměříž
TŽ Třinec    Slezan Opava

Šachy online